Vyznačení hřiště bude odpovídat pravidlům malé kopané.

II. VÝSTROJ HRÁČŮ
1. Hráč nesmí mít na sobě nic, co by mohlo ohrozit bezpečnost jiného hráče i jeho samotného.
2. Základní povinná výstroj hráče se skládá z trička (dres), trenýrek a sportovní obuvi (zakázáno je hrát v kolíkových kopačkách).
3. V případě stejné barvy dresů u obou mužstev je povinností hostů změnit barvu svého dresu (vzít si rozlišovací dresy, které budou k dispozici u pořadatelů turnaje). Hostující tým je určen dle rozpisu utkání.

III. DÉLKA HRY
1. Délka hrací doby je stanovena na 2x8 minut - utkání v základní skupině, playoff se hraje 2x10 minut.
2. Dodržování času je sledováno hlavním rozhodčím a pouze on je kompetentní k posouzení hrací doby.
3. Mezi poločasy neexistuje přestávka. Přerušení hrací doby je omezeno na dobu nezbytně nutnou k výměně stran a zahájení hry.
4. Čekací doba neexistuje. Pokud mužstvo nenastoupí včas k utkání, ihned kontumace 5:0!

IV. ZAHÁJENÍ HRY
1. Před zahájením utkání se provede los. Mužstvo, které los vyhrálo, si zvolí stranu, na kterou bude útočit nebo si ponechá míč k rozehrání.
2. Po signálu daném rozhodčím bude proveden zahajovací výkop. Hráči stojí na svých vlastních polovinách hrací plochy a hráči mužstva, které výkop neprovádí, stojí ve vzdálenosti nejméně tří metrů od míče, dokud není výkop proveden. Míč je ve hře, jakmile se po provedení kopu pohne. Hráč provádějící výkop se nesmí míče dotknout podruhé dříve, než se jej dotkl jiný hráč na hrací ploše.
3. Branky nemůže být dosaženo přímo ze zahajovacího výkopu.

V. FAULY A NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ
1. Napomenutí hráče žlutou kartou.
2. Vyloučení hráče
Dojde-li k vyloučení hráče, nesmí se dotyčný hráč znovu vrátit do zápasu. Pokud se chová nesportovně, musí opustit nejbližší prostory hřiště. Pokud bude hráč v turnaji dvakrát vyloučen, nesmí již do turnaje zasáhnout!

3. V případě, že dojde k nesportovnímu chování mezi dvěma týmy, budou z turnaje vyloučeny oba týmy okamžitě, aniž by se zjišťovali okolnosti vedoucí k neshodám.

VI. AUT
Auty se kopají. Bránicí hráč smí stát nejblíže 1 metr od lajny, aby umožnil rozehrání balonu do hry.
Nelze vstřelit branku přímo z autu!

VII. VÝHOZ OD BRANKY
1. Brankář může vyhodit míč i přes polovinu hřiště. Brankář nesmí chytit do rukou míč, který mu spoluhráč úmyslně přihraje. Toto se nevztahuje na přihrávku povolenými částmi těla (od kolen nahoru).

2. Brankář musí stát uvnitř vlastního pokutového území.
3. Míč musí opustit pokutové území, teprve potom je ve hře, dříve se ho nesmí žádný hráč dotknout.

VIII. ROHOVÝ KOP
1. Míč musí stát nehybně uvnitř rohového čtvrtkruhu.
2. Hráči družstva, které kop neprovádí, musí dodržet vzdálenost 1 m od místa rozehrání. V případě nedodržení vzdálenosti může být viník napomenut.
3. Míč je ve hře, jakmile se pohne.
4. Přímo z rohového kopu může být dosaženo branky!

IX. KOPY ZE ZNAČKY POKUTOVÉHO KOPU
Kopy ze značky pokutového kopu budou zahrávány v případě, že propozice soutěže ukládají rozhodnout o vítězi utkání a k tomuto rozhodnutí nedošlo v řádné hrací době. V tomto případě budou uplatněny následující podmínky:
1. Rozhodčí provede losování. Družstvo, které los vyhrálo, vybírá, kdy začne kopat.
2. Tři kopy budou střídavě zahrávány každým družstvem. Vždy jiný hráč.
3. Jestliže po zahrání tří kopů dosáhla obě družstva stejného počtu branek, zahrávání kopů bude pokračovat po jednom v opačném pořadí do té doby, než se rozhodne. Tyto dodatečné kopy můžou být zahrávány i hráči, kteří již kopali.
4. Vyloučený hráč se kopů nesmí zúčastnit.
5. Kterýkoli hráč oprávněný ke hře v utkání smí kdykoli převzít místo svého brankáře.
6. Brankář musí stát na čáře.

X. SOUPISKY MUŽSTEV:
Každé mužstvo odevzdá před zahájením turnaje "soupisku týmu". Tuto soupisku řádně vyplní a odevzdá při prezenci na turnaji. Vyplní jména a čísla hráčů.
1. Počet hráčů v poli je 4+1.
2. Počet hráčů na soupisce je omezen na 10 hráčů.
3. Hráč může být pouze na jedné soupisce.
4. Do zápasu za daný tým může nastoupit pouze hráč uvedený na soupisce daného týmu.
Porušení bodu 3,4 bude potrestáno kontumací daného zápasu ve prospěch druhého mužstva výsledkem 5:0.

Každý hráč startuje na vlastní nebezpečí!!!

Pořadatelé neručí za ztrátu majetku v areálu či mimo něj po celou dobu turnaje!!!